مواجهۀ تربیتی با محبت افراطی نوجوانان به هم‌جنس و درمان آن
 
از بایسته‌های زیست اجتماعی انسان، دوستی و انس با دیگران است تا در شادی‌ها کنارش باشند و در غم‌ها و مشکلات روحی و مادی، یاری‌اش کنند. احساس نیاز به همدلی و همراهی با دیگران، یکی از جلوه‌های زندگی اجتماعی به شمار می‌رود.

چیزی نگفتم. عدنان باز هم چیزی گفت. مترجم به جمع اشاره‌ای کرد و گفت:«میگن ببین اینها چقدر قوی و بطل هستند، آخه تو به این کوچیکی نمی‌ترسی با اینا بجنگی؟ چرا اومدی به جنگ اینا؟!» یک لحظه مکث کردم. در ذهنم کلمه‌ها را سبک و سنگین می‌کردم. دلم می‌خواست جوابی بهش بدهم که از سوالش پشیمان شود. از خدا کمک خواستم و گفتم:«من اومدم بجنگم، نیومدم با شما کشتی بگیرم که از هیکل‌های درشت‌تون بترسم...»

درباره کار اباعبدالله و بچه ها و جوان ها و اهل بیت آن حضرت تامل کنید .

آن حضرت می خواهد عاشورا آیینه تمام نمای دو نوع اسلام باشد .

بعضی از آیینه ها کوچک هستند که آدم فقط صورتش در آنها می بیند و بعضی هم به اندازه قد انسان هستند و انسان تمام قامتش را در آن می بیند .

آن حضرت می خواهد تمام قامت دو اسلام را معرفی کند و برای این کار دعوت کرده و تربیت می نماید .

در راستای اظهار نگرانی اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راجع به بحث کلیدی فرهنگ بر آن شدیم تا کتابی جامع راجع به این دغدغه با تاکید بر بیانات مظم له برای شما بزرگواران قرار دهیم.

کتاب دغدغه های فرهنگی که در اردیبهشت ماه سال 1390 به چاپ رسیده شرح مزجی یکی از بیانات محوری مقام معظم رهبری در سال 1373 است که با استفاده از دیگر بیانات معظم له تکمیل شده. این کتاب در 275 صفحه و با تیراژ 5000 نسخه به چاپ ششم رسیده است.

این کتاب با محوریت سخنرانی مقام معظم رهبری، در اردیبهشت سال 1392، با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» تدوین شده است؛ اما برای تنظیم نقشۀ کلی قرارگاه های فرهنگی ضمن حفظ ترتیب نکات آن جلسه، از مطالب و نکات گفته شدۀ معظم له خصوصا در جلسات بخش های مختلف حزب جمهوری اسلامی در سال های اول انقلاب بهره برده است

کار باید تشکیلاتی باشد سراسر کتاب پر است از ایده های تازه و بر زمین مانده. ایده هایی که غبطه ی کارهای تشکیلاتی را می خورد! حرف ها و راهکارهایی نو از زبان مقام معظم رهبری، طی سالیان متمادیِ حضور در عرصه های فرهنگی و سیاسی. کتابی به دور از کلیشه های تکرار مکررات. این…