درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء (عج) و زیر مجموعه آن جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف جبهه سازی و هماهنگی و هم افزایی فعالان و مؤسسات فرهنگی انقلابی و غیر دولتی با تلاش جمعی از فعالان فرهنگی با سابقه کشور و مدیریت حاج حسین یکتا حدود شش سال پیش راه اندازی شدو هم اکنون دبیر جبهه کشور جناب آقای عبودتیان می باشد.در این مدت از طریق ارتباط گیری با مجموعه های فرهنگی و حضور در تمامی مراکز استان های کشور و نیز از طریق کارگروه های تخصصی مثل کار گروه های کتاب ،رسانه ،هئیت ،کانون های فرهنگی و ... اقدام به ایجاد ارتباط و راه اندازی برنامه هایی جهت آموزش و توانمندسازی فعالان فرهنگی کرده است.

دبیر استانی این جبهه جناب آقای حجه الاسلام سید محمد انجوی نژاد تعیین شده اند.

از جمله فعالیتهای صورت گرفته میتوان به برگزاری عملیات سازندگی و محرومیت زدایی در مناطق محروم حاشیه شهر شیراز اشاره کرد که با حضور بیش از ۵۰ موسسه برگزار گردید و قرار است که در تمامی استان فارس به اجرا در بیاید.

لازم به ذکر است جنس کار این جبهه از نوع ستادی است نه عملیاتی به این معنی که این جبهه حلقه اتصال موسسات فرهنگی با یکدیگر جهت هم افزایی و ارتباط مجموعه ها با یکدیگر می باشد.

این جبهه دارای یک شوارای راهبردی در کشور با عضویت افراد شاخصی چون حجه الاسلام پناهیان و رحیم ازغدی و ... می باشد.

در شیراز نیز شورای راهبردی این جبهه افرادی همچون حجه الاسلام مقامی ، شریفانی ، حدایق ، انجوی نژاد، دکتر خاکرند و ... می باشد.

در زیر مجموعه دبیر جبهه جانشین جبهه جناب آقای بانشی و دو معاونت عملیات (جناب آقای خواجه نژادیان ) و معاونت سازماندهی (آقای استرحام) مشغول خدمتند و همچنین شورای برنامه ریزی و نظارت جبهه با حضور فعالان فرهنگی شهر ( آقایان ترکی / موحد / قانعی / سلطانی / بانشی / سجادی / مظفری / رضایی / خادمی / معتضدیان / استرحام / خواجه نژادیان) تشکیل می شود.